Misija Evrovizija

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik hgard pravi:
Če zmagata dvojčici, me zanima kako bo Karel Erjavec zadevo pojasnil japonskemu ambasadorju
confused-1.gif

a si a sa a si konichiwa?



smirk-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
A sm samo jst opazil tole francozinjo?
d055.gif


kaj bi ji delal v teh škornjih jao
aplauz.gif



ON topic: drgač se pa strinjam s Snecerjem, dvojčici sta obup afnice, tista Eva je dost bolš...čeprav pomoje da je tista tretje uvrščena še najboljša do zdej ki pa itak ne bo zastopala

Lahk bi tole francozinjo prpelal....

 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.564
9.270
113
slišal danes, katastrfa, že slišano, si ne znam predstavljat da ti gre to v uho.. mar naj RTV zaprejo
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Vsaka uha 'ma svoj žmah...

Bilo bi čudno, če bi bila določena pesem všeč vsem. Tudi za lansko je bilo veliko komentarjev v stilu gobe, sajkeka ipd. Pa se Slovenija ni osramotila...

Tudi predlani je bilo tako... Nekaj posebnega, drugačnega ipd., kot trdijo nekateri, pa smo se s kalamari in žlindro komaj prebili na predzadnje mesto.
Za cirkus, drugačnost, slovensko-japonsko verzijo Asereje od Las Ketchup od dveh, ki imata toliko posluha in znanja petja kot sosedov pes, pa dvomim, da bi v tem obdobju kaj dosegla.
Pa cirkusanti so že pred nedavnim zastopali Španijo, pa so ostali brez točk. Dvojčki pa letos ne bodo nekaj novega na evrosongu. Irci spet pošiljajo tja lanska dva predstavnika, dvojčka Jedward...

Balada z dobrim vokalom pa se je vedno solidno ali dobro obnesla. Če drugega ne, vsaj pevske sramote ne bo...
Če je že bilo na izbiro pevsko totalni antitalent v obliki kopije edine koliko toliko znane pesmi od Las Ketchup in dober vokal z dobro balado evropsko znanih avtorjev, se z največjim veseljem odločim za slednjo.
Glede na to, da so glasovi tako od publike kot žirije, dvomim, da se bi cirkus prebil v finale... Prej dobra pesem kot pa cirkuški nastop brez nekega pevskega presežka.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.285
3.689
113
davorinm.wordpress.com
Ko sem prvič slišal ta komad koničiva od dvojčic, mi je bila melodija kul. Ko sem drugič slišal komad, mi je bilo ok. Ko sem tretjič slišal komad, mi je šel že na živce...četrtič sem pa kar lepo dal na mute.

Se strinjam s sistematikom.