Misija Evrovizija

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Kakšna se vam je zdela prva oddaja? Men zlo uredu, se vidi da imamo dosti skritega talenta.
Tapravi so šli naprej edin unga Anžeta bi zamenju z uno k je taprva pela.

Drgač pa Slakonja je pa CAR. Zeloooo huda pesem Twelve in impretacija Bona. Nasmejo do solz.
 

AIter

Pripravnik
9. dec 2010
284
0
16
Slakonja res,
Bono lahk pride na instrukcije
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Dobro je bilo. Jaz bi malo spremenil izbor prvih stirih, ampak ok. Noben ni bil slab.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Marsikateri talent na Slovenija ima talent je bil res talent, ampak ni imel oblečenega mini krila, zato pač Brane ni bil naklonjen temu talentu...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.285
3.689
113
davorinm.wordpress.com
Eno vprašanje. Če prav razumem, je to izbor za Evrovizijo? Kje je potem logika, da pojejo tuje komade in da bodo izbrani na podlagi tujih komadov? A se bo slišalo evrovizijski komad, preden se izbere zmagovalca?
confused-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.661
258
113
kzs...

in očitno na RTV ni recesije. Že navaden izbor za eurovizijo, in eurovizija sama sta samo en velik minus, zdej pa našopaje še tele brezvezne oddaje v sklopu eurovizije... ccc...
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
kzs...

in očitno na RTV ni recesije. Že navaden izbor za eurovizijo, in eurovizija sama sta samo en velik minus, zdej pa našopaje še tele brezvezne oddaje v sklopu eurovizije... ccc...

Jaz gledam to iz druge perspektive....
Če sem že zakonsko obveznan plačevat RTV prispevek, potem sem na boljšem, če zagonijo tisti denar za oddajo, ki je za dejansko ok za pogledat.
Ne pa oddaje v stilu Hidak - Mostovi...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.661
258
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Z oglaševanjem je lahko tak projekt tud plus. In gledanostjo...

sam a ni tko, da rtv-ju oglaševanje ni bistveno, ker niso komercialna televizija?? naj potem spremenijo status, pa naj delajo oddaje za reklame!! tko pa dobijo od naročnin in še od oglasov... ja, sej imajo res bolj težko recesijo ja.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.661
258
113
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
kzs...

in očitno na RTV ni recesije. Že navaden izbor za eurovizijo, in eurovizija sama sta samo en velik minus, zdej pa našopaje še tele brezvezne oddaje v sklopu eurovizije... ccc...

Jaz gledam to iz druge perspektive....
Če sem že zakonsko obveznan plačevat RTV prispevek, potem sem na boljšem, če zagonijo tisti denar za oddajo, ki je za dejansko ok za pogledat.
Ne pa oddaje v stilu Hidak - Mostovi...

jah manjšinski program je pač obvezen. Ja, ok če naredijo oddajo, k je ok za gledat iz proračunskega denarja, sam zakaj potem reklame???
Zakaj raje ne dobjio kakšne boljše oddaje, ala minuta do zmage, al pa kaj podobnega, k je zihr bolje, kot pa tale eurovizija.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.285
3.689
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Z oglaševanjem je lahko tak projekt tud plus. In gledanostjo...

sam a ni tko, da rtv-ju oglaševanje ni bistveno, ker niso komercialna televizija?? naj potem spremenijo status, pa naj delajo oddaje za reklame!! tko pa dobijo od naročnin in še od oglasov... ja, sej imajo res bolj težko recesijo ja.

Bili bi neumni, če ne bi izkoristili možnosti pridobiti dela oglaševalskega kolača.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.661
258
113
ja vem. sam sej to je večni problem rtv. zakaj potem prispevki, če bi se lahko financirali iz oglasov?
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Imas prav. RTV ima svoj zakon, medtem, ko imajo ostale televizije skupen Zakon o medijih, ki pa v clenih razlikuje med lokalnimi, regionalnimi, komertialnimi.. postajami. RTV mora med drugim predvajati tudi oddaje, ki jih verjetno nikoli ne gledamo (vsaj vecina) za mansinjske skupnosti (avstrijci, madzari - italijani imajo tako ali tako TV Koper). Poleg tega mora imeti zadosten procent izobrazevalnih, zabavnih in drugih tako ali drugace cudnih oddaj. Jih pa sploh ne zagovarjam. Placujem nekaj kar sploh ne gledam
bonk.gif