Umrl je Sašo Hribar

netko

Guru
25. jul 2007
6.764
2.122
113
Mal mesas in to iz napacnih razlogov no ampak lahko gremo naprej pa recemo desnicarju to ni ok, zato bo takemu cloveku pomagal medtem, ko bo levicarju to vrhunec in bo prinesel obema se en odmerek, zelo verjetno v neki ukradeni hisi, ki so jo poimenovali avtonomna cona za katero menijo, da je njihova in jim pripada

skratka zadeva kot si jo zastavil ni ok i
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
499
63
Si premlad, lažnjiv ali pa dementen, da ne veš, da so se v komunističnih časih službe začele ob šestih zjutraj, s prihodom desničarjev na oblast, pa se je začetek premaknil na 8 - 9 uro.

Sej ni problem v tebi staremu komunistu tik pred penzijo. Bolj je problem v tvojih lenih otrocih, morda že tudi tvojih vnukih ki se izživljajo nad starejšimi občani v domu za starejše...oni so tisti ki ta trenutek še spijo in so se šele drugič obrnili v postelji ker so do petih igrali igrice
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.727
3.607
113
Tako prestrašen že navsezgodaj (po tvojih merilih bi sicer moral imet trenutno obe rokici zasedeni na polnih obratih, ampak ok, ti dam mal popusta). Danes sem torej medicinska sestra. Iz same žlehtnobe ti bom plenico kontra obrnil.
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in kalbo

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.805
6.394
113
Tudi? Kdo pa še je odvisnik? Ajaaa nanašaš se na Sašota....
V sestavku kjer govorimo o lastnostih cloveka bo beseda tudi pomenila da nastevam dodatno lastnost, ne pa da se sklicujem na nekoga tretjega. To kar pa si uporabil ti pa je “whataboutism” ki je lepa lastnost …am… levicarjev. Tko da imas ocitno krizo identitete.

Hotel pa sem ti pokazati da ima tvoj idol tudi napake.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.805
6.394
113
Mal mesas in to iz napacnih razlogov no ampak lahko gremo naprej pa recemo desnicarju to ni ok, zato bo takemu cloveku pomagal medtem, ko bo levicarju to vrhunec in bo prinesel obema se en odmerek, zelo verjetno v neki ukradeni hisi, ki so jo poimenovali avtonomna cona za katero menijo, da je njihova in jim pripada

skratka zadeva kot si jo zastavil ni ok i
Ne nic ne mesam. Peterson je po vseh merilih tezek odvisnik. In njegovo opravicevanje te odvisnosti je meni osebno pateticno.

levicarji naj bi bili v osnovi bolj tolerantni od konzervativnih desnicarjev in ce bos naredil en hiter pregled bos videl da “leva” politika precej bolj podpira delo z marginalnimi skupinami (kar odvisniki so) kot desna
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.764
2.122
113
to kar si pa ti prilepil je bilo pa generaliziranje z namenom dokazovanja nečesa.... zakaj nisi enostavno rekel tudi tvoj idol ima napake
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.764
2.122
113
dodajam še mogoče sem kaj izpustil in ne prebral ampak kje pa je kdo opravičil njegovo odvisnost? če sem prav prebral je napisal da je car...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.805
6.394
113
Glede na precej radikalen pristop in zagovarjanje svojega mnenja sem mu pokazal eno od napak pri katerih bi sicer takoj skocil v zrak (saj je v naslednjem trenutku namigoval da sem kot odvisnika mislil hribarja). In saj meni nihce ne rabi opravicevat odvisnosti od nikogar…ampak ce je peterson tak car (in ne pozabimo da je en od mnenjskih voditeljev konzervativnega pola) pol ne gre to skupaj z odvisnostjo.

kot opravicevanje sem mislil njegovo lastno opravicevanje….sej sklepam da tisti ki vam je car (ce ti je, da ne delam krivice) ste brali njegova dela? Ker ce jih niste pol pa res tezko debatiramo o njem.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.764
2.122
113
Glede na precej radikalen pristop in zagovarjanje svojega mnenja sem mu pokazal eno od napak pri katerih bi sicer takoj skocil v zrak (saj je v naslednjem trenutku namigoval da sem kot odvisnika mislil hribarja). In saj meni nihce ne rabi opravicevat odvisnosti od nikogar…ampak ce je peterson tak car (in ne pozabimo da je en od mnenjskih voditeljev konzervativnega pola) pol ne gre to skupaj z odvisnostjo.

kot opravicevanje sem mislil njegovo lastno opravicevanje….sej sklepam da tisti ki vam je car (ce ti je, da ne delam krivice) ste brali njegova dela? Ker ce jih niste pol pa res tezko debatiramo o njem.
dol mi visi tako za Petersona kot tudi za koga drugega, živim po svojih prepričanjih trudim biti blizu zdrave kmečke pameti toliko o meni
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
To marsikaj pojasni: otrok flower power generacije staršev vzgajan kot ga pač vzgajajo pedagoški delavci.

no da ne bomo preveč bluzili - fabrke so začenjale ob šestih, ostalo ob sedmih, bilo je pa še povsod (razen na tekočem traku) mal premakljivega delovnega časa...

pa še da ne bom čist off topic - hribar je bil faca, težka faca, da mal takih
je pa na stara leta ratal tud en levi aktivist, česar mu pa res ne bi bilo treba... ampak tko je pač pri nas

jest bi se vprašal, no sej se že dolg sprašujem, zakaj noben tak nikol na desno ne zavije...
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
v 99% modrejši oz. vsaj izkušenejši
in del izkušenj je tud to, da ugotoviš, da je čisto vsak zid bolj trd od čist vsake glave