Renta a car Malaga

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.479
2.318
113
---
#brane_new
Razlike 60€
10€ na dan.
5€ na dan/osebo za brezskrbno uživanje.
Neprecenljivo!

Kaj si mislil s tem?
Pravkar sem se vrnil iz Madeire.
Rental in vzel zavarovanje cca 15€ na dan. Skupaj 110€
Pri prevzemu mi je najemodajalec rekel: Imate zavarovanje, ne bom gledal ob prevzemu. Daaa?
Pri prevzemu avta je bil še en mladi par, ki sta slikala avto na veliko. Tudi najemodajalec ga je slikal. Na veliko-
Med obiskom otoka sem 3x videl skupina mladih, ki so se sklanjala k avtu tam spodaj in odločale, staro, novo, poškodba ne/da, gledali slike ob najemu.
Tudi ceste niso take, da ne more priti do poškodb. Pa grmovje po vzvratnem ogledalu, če ne drugega.
In potem še zgodbe npr: vrnili avto, na avijonu dobili SMS o poškodbi in trganju 200+ € s kartice. Ob vrnitvi najemodajalec gleda avto čisto tam nekje spodaj, da takoj veš da pozna napako. In pof: Poškodovali ste avto. In še in še in še ...
Sam sem brezskrbno vozil, pa čeprav sem bil že - samo - 6x okoli sveta! Tudi po levi :)
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.191
25
48
Kratek povzetek, kot sem nekako že v štartu predvidel, sem avto rental:
Vse je bilo OK, ko prideš iz terminala pokličeš na številko, ki ti jo predhodno pošljejo, te po cca. 10 minutah poberejo s kombijem, do avta pa je bilo 5 minut vožnje. Edino, kar nisem bil vajen do sedaj , je bilo plačilo pri prevzemu avta in ne po oddaji. Pri oddaji so preverili stanje avta in količino goriva v rezervoarju, je pa res, da je bil avto kot nov brez ene praske, tako, da s pregledom ni bilo težav.
Pa še zanimivost, po tem kar sem videl, ko sem čakal na kombi, imajo največ prometa pri Malagacar, saj so njihovi kombiji pobrali največ ljudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Slick in Fadil

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.689
6.578
113
Kratek povzetek, kot sem nekako že v štartu predvidel, sem avto rental:
Vse je bilo OK, ko prideš iz terminala pokličeš na številko, ki ti jo predhodno pošljejo, te po cca. 10 minutah poberejo s kombijem, do avta pa je bilo 5 minut vožnje. Edino, kar nisem bil vajen do sedaj , je bilo plačilo pri prevzemu avta in ne po oddaji. Pri oddaji so preverili stanje avta in količino goriva v rezervoarju, je pa res, da je bil avto kot nov brez ene praske, tako, da s pregledom ni bilo težav.
Pa še zanimivost, po tem kar sem videl, ko sem čakal na kombi, imajo največ prometa pri Malagacar, saj so njihovi kombiji pobrali največ ljudi.
Čez 1 mesec tudi sam vzamem pri njih. Kateri avto si dobil in koliko €/dan?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.191
25
48
Vzel sem C3 aircross za 170€/7dni. Če boš vzel pri njih, avto rezervirajj čim prej, saj sem pri sebi videl, da cena vseskozi narašča, ko se bliža datum najema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.191
25
48
Sem pogledal po dokumentih, pa ni nesem nikjer zasledil te kode. Klasa ˝M˝ so pri njih kombiji, zato je verjetno nek dodatek. Imaš pa še nekaj evrov popusta(pri meni 8), če plačaš z gotovino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.184
310
83
Ne vem pri kaksnih agencijah to jemljete recimo jest dostikrat vzamem firefly pa pravijo da ni nobenega problema iti tudi na portugalsko https://espana.fireflycarrental.com/Car-Hire-Spain.html

drugac pa v spaniji sem imel tudi golcar pa cicero in sixt in nikjer se nisem imel opravka z regijsko omejitvijo mogoce navdrzavno nisem bil toliko pozoren ampak kot je videti pri firefly nisem imel tezav.
Pravkar delam pregled za Sevillo .Firefly obup tako z dodtnim zavarovanjem kot dodatkom za Giblatar ali Portugal. Link da ne bluzim:https://espana.fireflycarrental.com/webXG/firefly/html/webres/options.html
Cepajo pa vsi na polno ,sploh z opcijo vse pokrito.
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.771
2.061
113
za šankom
Pravkar delam pregled za Sevillo .Firefly obup tako z dodtnim zavarovanjem kot dodatkom za Giblatar ali Portugal. Link da ne bluzim:https://espana.fireflycarrental.com/webXG/firefly/html/webres/options.html
Cepajo pa vsi na polno ,sploh z opcijo vse pokrito.
Firefly, goldcar tega se je potrebno na polno izogibat, če želiš stress free dopust, ze reviewe ko pogledaš te mine, za Gibraltar ne rabis vstopa z avtom, parknes na španski strani in greš peš čez mejo potem pa na bus, ker je zadeva res zrlo majhna