Nategatorji !!!!

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.821
82
48
Mesec dni nazaj sem prodajal avto, so me klical že ko sem pisal oglas in ga sploh še nisem oddal. Z nekimi arami pa oglasom dol, pa pol cene preden ga je sploh videl. take samo preprosto odjebeš pa blokiraš.
Lani septembra sem dal oglas za avto, v opis sem dobesedno napisal "preprodajalci fuck off". Dobil en nespodoben sms za pol cene, še en klic za VIN, dva ogleda sta bila.... v glavnem tretji dan po objavi oglasa je bil avto prodan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Floki

Guru
6. sep 2007
9.929
3.042
113
Jaz sem ga imel prodanega v pol ure, sam sem dal tudi primerno ceno pa avto je bil dobro ohranjen. Kolikor se pač spodobi za 15 let star avto.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.591
113
Tudi preprodajalci so fizične osebe ;) Nebi zdaj o tem, kaj vse se dogaja in kako vse se šmudla, a jaz vsekakor najprej preverim najprej prodajalca, potem šele vse ostalo. In te šmudlerje izločim po hitrem postopku.
Jao kaj vse boste še nabluzili. Še enkrat, saj ne more biti tako težko, govorimo o fizični oseb (alter uporabnik), ki prodaja avto. Enega. Pika konec. Ne o milutinih in joškotih, ki prodajo vsak mesec tri ženine in taščine avtomobile.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
953
113
Titograd
Jaz niti avta ne zapeljem na ogled več kot 20 km daleč... kot mulca me je napyzdil en iz območja 03 ( itak, od kod pa drugod?! :bonk: ) da če pripeljem avto v CE da ga ziher kupi po taki ceni, še po tel me je spraševal kaka je situacija glede avta, imel je nekaj prask, ki so bile v oglasu vse opisane in tudi slikane, ampak nič posebnega.. ok, grem v CE, tam pa klasična nategancija, tega ne morem vzet za tak denar, imam tam-in-tam nagledan avto za podobno ceno ki je kot nov, vzame mi ga če mu spustim ceno za nekje 20%.. sem mu samo rekel hvala lepa in se odpeljal domov, drug dan sem ga hvalabogu prodal za skoraj oglaševano ceno. Hebi se, pridi ga pogledati, plačati ali pa fcuk off.

Bolj staro garo prodajaš, večji idioti se najdejo, poskusi trikov pa tako bizarni, da ne veš ali sanjaš ali si pravilno slišal o_O en tip je hotel da pridemo ponj v Lj iz okolice Mb, ker smo prodajali enga starega kliota, pa če spustimo ceno za 200€ pri avtu ki je bil vreden jurja... pa še odnehal ni nekaj dni :fredi::cheer::bonk:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.591
113
Zabavni del bolhe. Prvi je sms za zadnjo ceno, odgovorim da je napisana, potem sms za dodatne fotke, ok naj ti bo, sledi sms če pripeljem v lj (vedno je LJ) Na to vedno odgovorim s številko (napisana cena + 20 eur).
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.401
1.356
113
"Jaz niti avta ne zapeljem na ogled več kot 20 km daleč..."

Tudi mene je šele zgrda izučilo... :zmaga::zardelalter: Na ogled naj švercerji pridejo kar sami... Dilajo avte cele dneve, pa nimajo pet evrov v žepu za bencin, ali pa še huje, kao da nimajo avta :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

tomi

Guru
1. sep 2007
18.020
9.174
113
40
MB
Zabavni del bolhe. Prvi je sms za zadnjo ceno, odgovorim da je napisana, potem sms za dodatne fotke, ok naj ti bo, sledi sms če pripeljem v lj (vedno je LJ) Na to vedno odgovorim s številko (napisana cena + 20 eur).
meni je zadnjič pisala ena za otroški voziček, debatirama sem pa tja, sprašuje za ceno povem kolk sem še pripravljen spustit, ok bi mela, ampaj je iz postojne, če pošljemo po pošti :valjamse:
Žena imela opravke v lj, pelje voziček zraven, gospa je rekla da bo prišla do lj, jo kliče, pa reče da smo se narobe razumeli glede cene, da nebo mela.

večjih debilov ko na bolhi ni.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: gimi in sad

Floki

Guru
6. sep 2007
9.929
3.042
113
Jaz imam vsak oglas ko kaj prodajam, prideš in odpelješ, če nimaš prevoza si zrihtaj ali pa kupi drugje. Je debata hitro zaključena.
 
27. jan 2022
4.849
1.768
113
Da ne boš mislil: na vikendu smo morali sanirati tyvek pod streho in delno izolacijo; snet je bilo potrebno komplet strešnike in po preračunu stari dol in nazaj gor je bila razlika do novih minimalna. Stare smo lepo sneli in jih preko 3 mejlov ponudili znanemu mariborskemu humanitarcu za potrebe "kakega reveža" skupaj s prevozom na lokacijo. kaj misliš kaj se je zgodilo? Niti v krščen duš nas ni poslal.
Od takrat je zame "mrtev".
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.496
2.325
113
Da ne boš mislil: na vikendu smo morali sanirati tyvek pod streho in delno izolacijo; snet je bilo potrebno komplet strešnike in po preračunu stari dol in nazaj gor je bila razlika do novih minimalna. Stare smo lepo sneli in jih preko 3 mejlov ponudili znanemu mariborskemu humanitarcu za potrebe "kakega reveža" skupaj s prevozom na lokacijo. kaj misliš kaj se je zgodilo? Niti v krščen duš nas ni poslal.
Od takrat je zame "mrtev".
Drugič ponujaj z montačo ali pa na cimpri!
 

B81

22. jul 2007
34.681
9.071
113
Mogoce ni pravi forum, ampak imam kupca, firmo, ki hoce denar za star avto nakazat na racun naprej, pred ogledom, cez uro pa prepis.

Je kaka fora kje? Napake sem ze opisal v oglasu, pravi naj dam oglas dol.
Tnx
 

B81

22. jul 2007
34.681
9.071
113
Ok oglas, kaj pa glede denarja? Sicer ok da placa na trr, ampak danes prepis takoj, nenavadno se mi zdi.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Pocakaj, da je denar na trr. V preteklosti so bili nategi, da ti je dejansko nakazal z rokom izvedbe jutri (ali v casu ko sepa nakazila vec ne grejo skozi), poslal realno potrdilo o placilu, potem pa prenos preklical.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in AndrejEnej

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.879
3.398
113
40
Lj
Vsekakor ne smeš verjat na besedo da je nekdo nakazal. Šele ko boš na TRR-ju videl, kar pa bo najbrž šele jutri če danes nakaže.
 

Podobne teme