Kok sm jest pameten

repla

Zelenc'
28. jul 2022
23
11
3
Danes sem razmišljal...

tako kot moški lahko izkoristi žensko za goli seks,
ženska lahko izkorišča njega za (čustvene) storitve.

Ženska se njemu ponuja in razdaja ***** in upa, da bo z njo v čustvenem odnosu,
decovska verzija istega pa je lezenje ženski v rit, streženje na vsakem koraku, t.i. "simpanje", pri čemer dec upa, da bo dobil seks, ki pa je ponavadi zgolj medla verzija s stisnjenimi zobmi.

Ženska v taki vrsti pol-odnosa dobi občutek praznine in osamljenost (čustvena odsotnost deca),
dec pa v analognem odnosu dobi teženje za vsako malenkost, poniževanje (pasivna agresivnost ženske).

Kako ženska ve, da deca zanima samo kot kup mesa?
Tako, da se dec zanima zanjo samo takrat, ko mu paše.

Obratno, kako dec ve, da ga ma ženska samo kot serviserja čustvenih in storitvenih potreb?
Tako, da nikoli ne da pobude za seks in mu ne izkazuje občudovanja.

Sem realno napisal?
Debatirajmo.
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.881
96
48
mb+ -20km
Danes sem razmišljal...

tako kot moški lahko izkoristi žensko za goli seks,
ženska lahko izkorišča njega za (čustvene) storitve.

Ženska se njemu ponuja in razdaja ***** in upa, da bo z njo v čustvenem odnosu,
decovska verzija istega pa je lezenje ženski v rit, streženje na vsakem koraku, t.i. "simpanje", pri čemer dec upa, da bo dobil seks, ki pa je ponavadi zgolj medla verzija s stisnjenimi zobmi.

Ženska v taki vrsti pol-odnosa dobi občutek praznine in osamljenost (čustvena odsotnost deca),
dec pa v analognem odnosu dobi teženje za vsako malenkost, poniževanje (pasivna agresivnost ženske).

Kako ženska ve, da deca zanima samo kot kup mesa?
Tako, da se dec zanima zanjo samo takrat, ko mu paše.

Obratno, kako dec ve, da ga ma ženska samo kot serviserja čustvenih in storitvenih potreb?
Tako, da nikoli ne da pobude za seks in mu ne izkazuje občudovanja.

Sem realno napisal?
Debatirajmo.
Ti si zaključil igrco
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.046
5.256
113
1715148491377.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
531
103
43
Danes sem razmišljal...

tako kot moški lahko izkoristi žensko za goli seks,
ženska lahko izkorišča njega za (čustvene) storitve.

Ženska se njemu ponuja in razdaja ***** in upa, da bo z njo v čustvenem odnosu,
decovska verzija istega pa je lezenje ženski v rit, streženje na vsakem koraku, t.i. "simpanje", pri čemer dec upa, da bo dobil seks, ki pa je ponavadi zgolj medla verzija s stisnjenimi zobmi.

Ženska v taki vrsti pol-odnosa dobi občutek praznine in osamljenost (čustvena odsotnost deca),
dec pa v analognem odnosu dobi teženje za vsako malenkost, poniževanje (pasivna agresivnost ženske).

Kako ženska ve, da deca zanima samo kot kup mesa?
Tako, da se dec zanima zanjo samo takrat, ko mu paše.

Obratno, kako dec ve, da ga ma ženska samo kot serviserja čustvenih in storitvenih potreb?
Tako, da nikoli ne da pobude za seks in mu ne izkazuje občudovanja.

Sem realno napisal?
Debatirajmo.
Ok, generalno si falil forum, ker tuki majo vse postimano, zlata leta, sex standard dve minuti mesecno, bajta, pezojcek ali citroencek pod napuscem, travco zunaj in soncno el. na strehi:cheer:
Drgac pa tudi jes opazam dost tako imenovanega simpanja oz. lezenja v rit s strani tipov, vse zato, da majo bejbo..pa ceprav ga ta pred vsemu drka v glavo, primerja z drugimi ipd..tipcek pozre in fura dalje.
 
  • Haha
Reactions: jtfc

jezek

Guru
24. jul 2008
2.662
1.266
113
Jebiga, to ti ne mores razumet, samozavest se začne nekje nad 300 konji....
 
  • Haha
Reactions: jtfc

mistique

Guru
16. jun 2009
13.183
980
113
Emona / Carnium
=beš evrovizijo...in "dece" k to gledajo. Sej je jasno kaj je baba. Jasno pa je tudi, da sem iz neke generacije, ki je že relikt preteklosti in da moja pojasnila ne bodo dosegla ušes današnjih izgubljenih duš.