Je hibrid trenutno best buy za 300+ KM avto?

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Ker je merilo do vikenda na Pagu, tempomat na 150 km/h.

Vejzda. Problem je fovsarija in degradacija statusa 'alter driverjev', kateri so si privoscili 'premijo', sedaj pa ne morjo vec nakladat kako super potezo so ubodl. Z aviona vids kako se oklepajo statusa neke 'pomembnosti'. Folk se jim ze na velko smeji, to pa boli te modele. To je cel spas tukajsnje EV 'degradacije'. Vsak dan nas je vec, chargerjev tud, tko da 'premijasi' nabijajte, zdaj mate se cas, da se izprsite. Kmal boste dinozavri, katerih nben kokr tolk normaln ne bo vec smirglal. Vi ste edini, kateri dnevno delate jurja in vec. Kdaj po babi skacete madona, ce nonstop sam vozte :) Sori, sam tako se stvar obraca.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: tomazpog in trance0

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.458
4.569
113
Vejzda. Problem je fovsarija in degradacija statusa 'alter driverjev', kateri so si privoscili 'premijo', sedaj pa ne morjo vec nakladat kako super potezo so ubodl. Z aviona vids kako se oklepajo statusa neke 'pomembnosti'. Folk se jim ze na velko smeji, to pa boli te modele. To je cel spas tukajsnje EV 'degradacije'. Vsak dan nas je vec, chargerjev tud, tko da 'premijasi' nabijajte, zdaj mate se cas, da se izprsite. Kmal boste dinozavri, katerih nben kokr tolk normaln ne bo vec smirglal. Vi ste edini, kateri dnevno delate jurja in vec. Kdaj po babi skacete madona, ce nonstop sam vozte :) Sori, sam tako se stvar obraca.
Tole električno piskanje vam pa ni ravno v ponos, če se že dajete v nek svoj predalček.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Nima ponos dosti s tem. Ponos na kaj in predvsem zakaj? Gre za drugo opcijo, katera enim pac ne sede in potem bluzijo brezveznarije. Ceprav zadeve ocitno ne poznajo oz. samo iz govoric, YT in forumskih debat. "Predalcek" bo kot kaze kmalu predal, se pridno polni, ne glede na vse ...
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: trance0

jest5

Guru
18. avg 2007
25.332
-8.454
113
Zate so brezveznarije, za druge niso. Tebi električar ustreza, nekaterim ne. Meni recimo tudi absolutno ne ustreza ob moji uporabi vozila. Jebat ga
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Jaz nobenega ne prepricujem v nic. Popolnoma razumem in se strinjam s tem kar pravis. Sem pa mnenja, da ICE dejansko JE smrdljivec in ni ravno koristen za zdravje. Samo NE sirit neresnic, zanicevat, se delat norca na vsakem koraku iz drugace mislecih - EV uporabnikov. Ne leti direktno nate, je pa tu kar nekaj takih, ki so ultra pametni in NE znajo razmislit niti pol ure v naprej. Povelicujejo rabljena jajca oz. 'premije', kozolce etc... Pa dobr, tud to je opcija, sploh ce drugega ne poznas oz. apriori neces priznat. Samo povejmo po pravici, to so sirotinjske resitve. Zato, ne delajte se norca iz drugace mislecih, ce sami niste sposobni enakega sprejeti nazaj. Upam, da je sedaj jasno. Alter frajerji: niste najpametnejsi in ravno tako niste frajerji (v pravem pomenu besede). To je vse.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: trance0

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Če vožnja električarja povzroča take žolčne izpade, imam veliko raje ljudi, ki vozijo avte z motorji na notranje izgorevanje. Džizs.

Ja, eni so res alergicni na EV, se strinjam. Pa full ne marajo (alergija), ce jim njihovo 'arcnijo' nazaj zlijes. Se popolnoma strinjam. Frajerji.

Koga mas pa ti rad je pa tvoja subjektivna odlocitev in v temu primeru popolnoma irelevantna.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.447
5.928
113
pri taščici
Je slovenski mercedes v popravilu nacrtovane napake pri sosedih hrvatih
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.690
838
113
Je slovenski mercedes v popravilu nacrtovane napake pri sosedih hrvatih
Avtov se pa ja ne vozi k kozolčarjem.
:D
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Frustracija zaradi impotence (nedometa) mora nekje ven sekat
Impotence? Nedometa? Mozak, ce mi pa kej ne manka, pa tega ne. Je pa problem pr vas, namrec tezko sprejmete dejstva, ki drzijo a vam ne pasejo (vam rusi samopodobo). Jebiga, frajer ni kar vsak k pod kozolcem sraufa al pa neka cheap olja v bolid zliva. Ce to pece, pa naj, ni moj problem.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.282
1.922
113
Elektrika je res zakon, ICE pač to ni več.
Jebes ti turbine, dpf filtre, nox senzorje, avtomatske menjalnike... same težave + vozna izkušnja pri elektriki je next level
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Bakki33 in trance0