Hrvaška bo še dolgo tesna balkanska vukojebina

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.619
113
Ayia Napa... moje mnenje je, da če pošlješ deset štiričlanskih ekip v Ayia Napi na kosilo v gostilno (ne na gyros pito) v naključne gostilne, bo devet ekip plačalo več kot 50 EUR, edino tvoja pa manj. Bravo!

Kaj je tvoje mnenje me boli kita. Sem šel gledati transakcije za nazaj. Žal v n26 ne morem narediti skrinšota. Indijska restavracija, kjer sva se 2 res dobro nažrla+ pijača je bilo 25€
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.184
980
113
Emona / Carnium
Ti, ki jamrajo kako je drago, so glasni, ker imajo dejansko dovolj pod palcem, da to lahko v dveh tednih dopusta ugotovijo iz prve roke in so kapitalni butci, da kot prvo gredo kamorkoli, kot drugo pa da se oglašajo, kot da jih je nekdo prisilil v to, da gredo tudi na dopust šparat. A sem prav povedal? :fredi:

Tisti, ki ne jamrajo, ne jamrajo zato, ker so bili že kje drugje, kot u "lipoj našoj" ali pa so doma ker nimajo za hrvaško žujo in indijske marende na konfekcijskih destinacijah. Kdo gre v indijsko restavracijo na cipru, če jo imaš tudi v Nikaragvi? Ne štekam...

Sem v Črni Gori v marketu prijel za puter, pa vidim ceno 6€. Sem ponev za palačinke raje namastil z ohlajeno maščobo od včerajšnje jagnjetine :evil: #ne_jambram
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
886
97
28
Kaj je tvoje mnenje me boli kita. Sem šel gledati transakcije za nazaj. Žal v n26 ne morem narediti skrinšota. Indijska restavracija, kjer sva se 2 res dobro nažrla+ pijača je bilo 25€
Aha, sem mal poškilil na indijsko z največ reviewji v Napi na gmaps, Meni 2023. Kids' menu + jogurt glih prideš skoz, tako da potrjujem tvojo izkušnjo. To je bistveno ceneje kot na Hrvaškem!

In evo za statistiko sem pogledal še en azijski lokal v Puli, precej podobne cene.
Mogoče je (tvoj) problem, da te kita boli?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.008
5.120
113
Ti, ki jamrajo kako je drago, so glasni, ker imajo dejansko dovolj pod palcem, da to lahko v dveh tednih dopusta ugotovijo iz prve roke in so kapitalni butci, da kot prvo gredo kamorkoli, kot drugo pa da se oglašajo, kot da jih je nekdo prisilil v to, da gredo tudi na dopust šparat. A sem prav povedal? :fredi:

Tisti, ki ne jamrajo, ne jamrajo zato, ker so bili že kje drugje, kot u "lipoj našoj" ali pa so doma ker nimajo za hrvaško žujo in indijske marende na konfekcijskih destinacijah. Kdo gre v indijsko restavracijo na cipru, če jo imaš tudi v Nikaragvi? Ne štekam...

Sem v Črni Gori v marketu prijel za puter, pa vidim ceno 6€. Sem ponev za palačinke raje namastil z ohlajeno maščobo od včerajšnje jagnjetine :evil: #ne_jambram
Glej to kot izmenjavo izkušenj in ne kot jamBranje. V naravi človeka je da bi imel čimdaljši dopust, za čimmanj denarja, in za čimbolj kakovostno storitev. Večinoma je tako, pri vse stvareh, a ni? Meni so kapitalni butci tisti, ki reče, "jebeštrga na dopustu sem, nebom šparal, ruknimo dol, dokler nam VISAe ne zablokirajo, potem pa na hlape domov...".
Zraven pa še upoštevaj, da imaš dežurne jambrače (kot jaz naprimer), ki bodo zajamBrali za vsako stvar, ki jim ni v okviru lastnih želja. Na srečo počnem to, bolj kot ne, samo na alterju.
 
19. jul 2007
2.771
1.498
113
M*tr, se vam da, oziroma so očitno hude travme

danes ob 06:38 #1.102
pred 14 minutami #1.146

44 postov v enem dopoldnevu (in to na delavnik)!

PS: nisem vsega bral, nimam cajta za to
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.184
980
113
Emona / Carnium
Meni so kapitalni butci tisti, ki reče, "jebeštrga na dopustu sem, nebom šparal, ruknimo dol, dokler nam VISAe ne zablokirajo, potem pa na hlape domov...".
Ja, ja, nekateri kot vidiš "izmenjujejo" enosmerno...sej meni dol visi kok stane English breakfast v Jerevanu, ker imam s sabo gorenjski krompir...:fredi:
To, kar omenjaš je izmenjava dveh polov, ki vsak zase surfata na amplitudah absurda in rola jih neskončno dolgo in močno vleče še globje oz. bolj narazen in sploh več ne veš o čem gre...velikosti porcij, ceni, stopnji lakote,...
Kje pa dopustujejo tisti vmes, pa ne vem. Za ene je tudi šiht kot dopust :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.523
5.522
113
A to temo ze imamo letos? Kok je blo regresa... Ker sele tam se res lepo potem razvije debata, ko na tehntnico damo senkan denar, ki ne sledi cenam pira in lignjev v Istri...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.571
9.283
113
Hrvatek o slovencih
1715344162026.png
 
  • Haha
Reactions: gimi in LarryClay

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.619
113
Aha, sem mal poškilil na indijsko z največ reviewji v Napi na gmaps, Meni 2023. Kids' menu + jogurt glih prideš skoz, tako da potrjujem tvojo izkušnjo. To je bistveno ceneje kot na Hrvaškem!

In evo za statistiko sem pogledal še en azijski lokal v Puli, precej podobne cene.
Mogoče je (tvoj) problem, da te kita boli?

Spet, kaj si ti gledal me boli kita. Tvoj problem pa očitno je, da te boli, ko ti nekdo pove da te hrčki živega odirajo in si v fazi zanikanja na način, da moje trditve izpodbijaš. In zdaj bi ti meni rad dopovedal da jaz nisem plačeval takšnih cen?

Evo samo za tebe cenik, ki ga najdeš na gmaps, je pa jih še več

Screenshot_20240510-145259.png

In zdaj ti meni povej kak se 2 ne nažereta za 25€?

Gostilna se imenuje rasoi indian cousine.

Naprej po cesti levo je libanonska restavracija. Lahko prečekiraš tudi tam cenike in mi prideš nazaj povedat, kak se 2 odrasla, najstnik in mali otrok tam nebi najedli za 50€.

Te 2 se slučajno spomnim in najedli smo se vrhunsko. Takih cen na hrvaškem še v slavoniji ne boš našel. Bil sem ne dolgo nazaj v rimu, bivšem centru sveta in plačeval hrvaške cene iz aparmajskih favel. V glavnem, žive vas odirajo, vi pyzdite po fb in forumih, potem pa se vrnete da vas še 1x oberejo. Saj...vsakemu svoje, ampak razumeti pa je to res težko.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.547
2.930
113
Jah...hoteli smo postati druga Švica...vendar smo postali ekonomsko druga srbija.
Zmožni kupit pir na merkatorjev kuponček, pa pečenje kurjih perutničk na tri tedne stari maščobi v lepi njihovi :valjamse: