Eurovision

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.564
9.270
113
spet bo freak show...
S Slovenijo vred.
Zakaj?
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.486
820
113
Žal mi je, da nikoli nisem spremljal Evrovizije, ker letošnje nespremljanje tako nima tistega pravega naboja.

Rusija še prestopila ni dobro meje z Ukrajino, že so jo izključili iz vsega, vključno z Evrovizijo. OK.

The decision reflects concern that, in light of the unprecedented crisis in Ukraine, the inclusion of a Russian entry in this year’s Contest would bring the competition into disrepute.

Izrael pol stoletja (plis plus) zatira Palestince, si prisluži sodelovanje v EBU (1973) in nihče ne trzne nikoli
Izrael pol leta izvaja, kar se še na zahodu imenuje genocid, se niti od daleč ne o,emja kaka izključitev.
A spokesperson for the broadcasting union said that Kan, also known as the Israel Public Broadcasting Corporation, had met all the requirements for participation in the contest.
Od reke do morja, jebeš Evrovizijo.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.780
379
83
Vipavska dolina
Žal mi je, da nikoli nisem spremljal Evrovizije, ker letošnje nespremljanje tako nima tistega pravega naboja.

Rusija še prestopila ni dobro meje z Ukrajino, že so jo izključili iz vsega, vključno z Evrovizijo. OK.



Izrael pol stoletja (plis plus) zatira Palestince, si prisluži sodelovanje v EBU (1973) in nihče ne trzne nikoli
Izrael pol leta izvaja, kar se še na zahodu imenuje genocid, se niti od daleč ne o,emja kaka izključitev.

Od reke do morja, jebeš Evrovizijo.

EDini ki so jih izključili, čeprav sedaj ne vem a so še izključeni ali ne. So pa teli seveda tudi Ruse in Beloruse takrat, kateri so še vedno izključeni.

Evrovizije pa ne spremljam verjetno že 30+ let. Edino pred leti (verjetno blizu 20 let nazaj?) sem bil zadovoljen z zmagovalci, Finci.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.690
838
113
:valjamse:......ampak ne morete pa si pomagat , da vsaj malo ne bi spremljali ,...tudi poznavanje posebnežev iz preteklosti vam gre kar dobro od rok .

:biceps:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.660
2.488
113
Tole lani ali predplani... se je skos na radiju. Se ne morem pritoževati....


Maškare bi morali pa res prepovedati....
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.780
379
83
Vipavska dolina
In ravno ti Finci so bili prelomnica, po kateri so se vsi začeli šemiti
Oni tako vedno nastopajo (baje), niso izbrali take oprave za evrovizijo. Medtem ko za druge tega ne bi ravno rekel, tudi nekatere naše.

Težko je da ne "spremljaš" ko ti, ko prebiraš novice, skačejo od tega v tistem tednu na zaslon. Pa recimo une italijane so celo leto po radiu vrteli. Sicer pa, jaz poslušam bende ki so bili ustanovljeni v 19**, tole kar je sedaj prepuščam mladini. Ravno včeraj videl da ima the wicker man od Maidnov 24 let....
 

B81

22. jul 2007
34.680
9.071
113
Raiven bi se lepo slekla do konca, upravičila, da gre za umetnost kot one gnusobe z zelenjavo v pićkah, in bi gladko zmagala. Ker brez golote bi bla vemo kje...
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
350
95
43
IMG_0837.jpeg