:: "Aktualni" skladi ::

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Kaj se to dogaja? Danes več kot 4% minus.
rolleyes-1.gif
Gre za Probankino Beto.
14634-Beta_donosi.jpg
 

Priponke

  • 14634-Beta_donosi.jpg
    14634-Beta_donosi.jpg
    72,7 KB · Ogledi: 336

Clueless

Fizikalc
5. avg 2007
744
86
28
A word of advice...
Če te na splošno zanima kaj približno se dogaja na borznih trgih si vsaj občasno preberi jutranji pregled na Finančni točki [prva stran - spodaj levo].

Pa ne spremljaj gibanja skladov na dnevni osnovi. Sploh, če te -4% spravi v slabo voljo ali bog ne daj še v kaj hujšega.
 

Manc

Pripravnik
19. jul 2007
460
0
16
Nova Gorica
Citat:
Uporabnik Clueless pravi:
A word of advice...
Če te na splošno zanima kaj približno se dogaja na borznih trgih si vsaj občasno preberi jutranji pregled na Finančni točki [prva stran - spodaj levo].

Pa ne spremljaj gibanja skladov na dnevni osnovi. Sploh, če te -4% spravi v slabo voljo ali bog ne daj še v kaj hujšega.

Kaj pa MP-Turkey ... -13.99?
smile-1.gif
Me je kar malo stisnlo pri srcu ... Ampak za soncem je vedno dež in obratno ... Če more tako bit, pa naj bo!
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
579
5
18
Obrestno obrestni račun ... bo moralo sonce kar močno sijati
smile-1.gif


Balkan je zaenkrat še dokaj imun ...
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Clueless pravi:
A word of advice...
Če te na splošno zanima kaj približno se dogaja na borznih trgih si vsaj občasno preberi jutranji pregled na Finančni točki [prva stran - spodaj levo].

Pa ne spremljaj gibanja skladov na dnevni osnovi. Sploh, če te -4% spravi v slabo voljo ali bog ne daj še v kaj hujšega.

Finančno točko spremljam vsak dan (od tam tudi podatki). Teh nekaj minus procentov me ne spravi v slabo voljo, brez skrbi. Sredstva bodo tam še zelo dolgo časa, me pa intrigirajo ti hudi padci tudi pri drugih skladih zadnje čase.