Woke!1!

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.941
2.428
113
Lublana
Obišči stran
Zlo hitro se zadnje čase označuje ljudi za omejence in nestrpne, če samo kanček zdrave pameti pokažejo. Ker tole, kar tole bitje sporoča, definitivno ni zdrava pamet. In če meni ni do tega, da od enega takega poslušam jamranje, sori, njegov problem. Včasih so to zdravili, zdaj smo pa strpni. Kot družba gremo pa v k...., le zakaj.... ker se "sprejemajo" ekscesi vseh vrst, ne samo takale bitja. V vseh porah in na vseh nivojih moraš biti tiho, da nisi označen za nestrpneža, pa naj bo glede spola, migrantov, bluzatorjev na vladi..... Bullshit.

Kaj pa to bitje sporoča? Sem pogledal ta intervju iz firbca. Nisem zasledil nobenega sporočila, nobenega prepričevanja ali kritiziranja, da je on edini pravilen vsi ostali pa neumni... Le odgovarjal je na vprašanja.. Kaj pa počne iz sebe in kako se preživlja, je pa njegov problem in mene to popolnoma nič ne moti.

Drugo pa bi bilo, če bi se preživljal z našim davkoplačevalskim denarjem, ki bi ga dobival s kritiziranjem davkoplačevalcev in promoviranjem svojega načina življenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

dask

Fizikalc
21. sep 2023
207
211
43
Kaj pa to bitje sporoča? Sem pogledal ta intervju iz firbca. Nisem zasledil nobenega sporočila, nobenega prepričevanja ali kritiziranja, da je on edini pravilen vsi ostali pa neumni... Le odgovarjal je na vprašanja.. Kaj pa počne iz sebe in kako se preživlja, je pa njegov problem in mene to popolnoma nič ne moti.

Drugo pa bi bilo, če bi se preživljal z našim davkoplačevalskim denarjem, ki bi ga dobival s kritiziranjem davkoplačevalcev in promoviranjem svojega načina življenja.
S svojo pojavo sporoča marsikaj, zdaj če tebi to ni jasno, da je bitje globoko moteno, je to pač tvoj problem. In da se to normalizira, pač ni resno.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.941
2.428
113
Lublana
Obišči stran
Motenih oseb je cel kup kamorkoli pogledaš. Tudi normalizirajo jih. Recimo ženske zavite v rjuhe se meni zdi globoko moteno in nesprejemljivo, tudi zelo moteče. Pa islamske molitve na prostem prav tako počnejo motenci pa se jih kar tolerira...
Tudi politiki so zelo moteni in mnogi celo zelo škodljivi za celo državo pa se kar naprej pojavljajo po TVju in nam pametujejo...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.491
5.483
113
Ona je ekspertinja za levičarstvo.

expert for leftist.png
 
  • Ljubezen
Reactions: LarryClay