sončna elektrarna

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.951
1.094
113
www.adriamedia.si
ne, nisem. še enkrat preberi njegov post in kaj ga je zmotilo in zakaj! Točno to je bila debata in nisem nič notri navlekla. In ti bi logično sklepal ali bi izvajalec naredil svoje do konca ali ne? Jaz logično sklepam, da če bi imel namen, bi že - manj dela posredovat kot razlagati, da je prišlo, in iz tvojega sprenevedanja logično sklepam, da ste iste mutonje.
Evo ti vprašanja, ki je bilo:
Soglasje se pošlje samo izvajalcu ki je v tvojem imenu zaprosil za soglasje, ne pa (tudi) meni kot lastniku strehe?
In sem odgovoril s seveda, ker je to popolnoma normalno. On pa se je čudil, da ni nič dobil od elektra.
Zadnje dni aprila 2024 od ponudnika dobim email da so dobili soglasje za mojo lokacijo.
Premečem vse reklame če sem slučajno spregledal kakšno kuverto od Elektra, ali od Petrola kateremu plačujem elektriko: nikjer nič.
In o glej, ponudnik mu je takoj javil, da je prišlo soglasje.
In OP ni nikjer pisal o karšnemkoli problemu s ponudnikom (npr., da mu ta ne bi preposlal soglasje). Čudil se je le, da ni dobil direkt od elektra in je vprašal, če je to normalno, da pošljejo le pooblaščencu.
Seveda je.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.617
1.068
113
In o glej, ponudnik mu je takoj javil, da je prišlo soglasje.
In OP ni nikjer pisal o karšnemkoli problemu s ponudnikom (npr., da mu ta ne bi preposlal soglasje).
na moje vprašanje ponudniku glede soglasja sem dobil odgovor da mi lahko dajo ponudbo za izgradnjo SE 11kW, le tip strehe naj jim javim. Naj minejo prazniki, potem pa naprej telefonska komunikacija; emaili, SMS-si in podobno so lahko tako ali drugače razumljeni ("obesiti ne izpustiti")
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.951
1.094
113
www.adriamedia.si
No, to je pa nova informacija.
Ti jim kar lepo napiši/reci, naj ti pošljejo tvoje soglasje. In razloži, kaj boš, če ti ga ne pošljejo.
Če ga ne bodo, jim odpovej pooblastilo (in to pošlji še na Elektro), pa na elektru zaprosi za kopijo soglasja. Po mailu ali pisno, ne po telefonu.
Soglasje je itak tvoje.
 
  • Haha
Reactions: Jabe