Nova KBM - poslovni račun

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
Ima mogoče kdo od vas ali pa pozna koga, ki ima na Novi KBM odprt poslovni račun in uporablja Bank@Net?

Samo ta banka namreč takoj sprovede Googlove čeke in sem zainteresiran da bi pri njih odprl poslovni račun.



Bi pa rad prej slišal kako mnenje o kvaliteti njihovih storitev.



Hvala.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Sicer nimam izkušenj z NKBM, imam pa izkušnje s plačevanjem Goolgu. In sicer mi plačujemo kar preko poslovne kartice, ki jo je izdala obrtna zbornica, pa zadeva čisto lepo laufa. S kartico ni bilo nobenega stroška, sem je samo dvignil na OZ. Pa še fino je ker oglašuješ toliko kot ti paše, saj npr nafilaš račun na Googlu za 200 eur in potem ti pač toliko časa oglašujejo ko imaš kaj stanja. Ne pa na najdi.si, ko je prišel ene par mesecev takšen račun, da me je skoraj kap. O omejitvah pa niso nič hoteli slišat.
lp
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
No jaz ne bom plačeval Googlu ampak bo on meni.
wink-1.gif

In ker NLB rabi več kot 14dni da sprovede ček iščem alternativo.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
A to je pa še boljše. A drugače kot preko čeka pa ne gre? Meni ko nakazujejo iz Nemčije pride denar na raču še isti dan, kot je bilo nakazano.

lp
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
579
5
18
Koliko pa banka pobere provizije pri tem?

Tudi meni bodo kmalu dostavili en ček z googla
smile-1.gif
 

Epodjetnik

Pripravnik
15. avg 2007
58
0
6
ček ti vnovčijo vse banke, BACA recimo v enem tednu, skb podobno, je pa res, da KBM ti ga takoj
 

mLeb

Zelenc'
19. avg 2007
8
0
1
Jaz uporabljam Bank@net, ampak grem verjetno že kmalu na neko drugo banko, ker tile pri NKBM so čisti idioti... razpada se cela firma in nič ne deluje tako kot bi moralo... čeprav internetno bančništvo je pa super, tako na sploh...